Låt oss diskutera hur Er fastighet kan få förnybar energi

Tel växel 010 - 130 72 00

Kontaktpersoner

Mathias

Mathias Ericsson

VD

010-130 72 01
mathias@gerox.se

Pelle2

Per Melin

Marknadsansvarig, Grundare och delägare

010-130 72 11
per@gerox.se

Johan2

Johan Nyholm

Projekteringsansvarig, Grundare och delägare

010-130 72 31
johan@gerox.se

Viktor-2

Viktor Melin

Marknadssupport

010-130 72 12
viktor@gerox.se

Pia2

Pia Ignell

Tillståndsansvarig

010-130 72 24
pia@gerox.se

Magnus2

Magnus Redin

Kvalitetsansvarig

010-130 72 32
magnus@gerox.se

Roger2

Roger Klasson

VD Gerox Solenergi AB, Projektledare

010-130 72 73
roger@gerox.se

Kari-2

Kari Fougman

IT-ansvarig, Delägare

010-130 72 21
kari@gerox.se

Ronja2

Ronja Veber

Driftövervakning och service

010-130 72 22
ronja@gerox.se

Therese2

Therese Pilspets

Ekonomi/Fakturor

010-130 72 41
therese@gerox.se

Asa2

Åsa Fredricson

Grafisk design

010-130 72 23
asa@gerox.se

Rolf-erik

Rolf-Erik Keck

Projektering solceller


rolf-erik@gerox.se

Niklas

Niklas Sondell

Projektering solceller


niklas@gerox.se

Leo

Leo Hjulström

Marknadssupport

010-130 72 13
leo@gerox

Jw

Johan Widström

Marknad Kommersiella fastigheter

010-130 72 14
jw@gerox.se

Adressuppgifter

Postadress:

Gerox AB (publ)
Lindövägen 72
602 28 Norrköping

Besöksadress:

Lindövägen 72
602 28 Norrköping

Fakturaadress:

Gerox AB (publ)
c/o Ekonomibyrån Melin & Worge AB
Lindövägen 72
602 28 Norrköping

Organisationsnummer:

556814-4991


Kontakta Gerox

Fyll i formuläret nedan för att kontakta oss!

Förnamn:

Efternamn:

E-postadress:

Telefonnummer:

Meddelande: