Bergvärme, frånluftsåtervinning och driftövervakning i kombination med fjärrvärme

Låt oss diskutera hur mycket Ni kan sänka Er driftskostnad med förnybar energi och tryggheten med driftövervakning dygnet runt
Tel växel 010 - 130 72 00

Låt oss diskutera hur Er fastighet kan få förnybar energi

Tel växel 010 - 130 72 00

Kontaktpersoner

Pelle

Per Melin

Marknad

Tel: 010-130 72 11

E-post: per@gerox.se

Johan

Johan Nyholm

Projektering/Teknik

Tel: 010-130 72 31

E-post: johan@gerox.se

Viktor

Viktor Melin

Säljassistent

Tel: 010-130 72 12

E-post: viktor@gerox.se

Roger

Roger Klasson

Projektledare

Tel: 010-130 72 73

E-post: roger@gerox.se

Kari

Kari Fougman

IT-ansvarig/ Administration

Tel: 010-130 72 21

E-post: kari@gerox.se

Therese

Therese Pilspets

Ekonomi/Fakturor

Tel: 010-130 72 41

E-post: therese@gerox.se

Magnus

Magnus Redin

Tillstånd/Kvalitetssäkring

Tel: 010-130 72 32

E-post: magnus@gerox.se

Sylvi

Sylvi Dahlsten

Säljassistens

Tel: 010-130 72 13

E-post: sylvi@gerox.se

Asa

Åsa Fredricson

Administration

Tel: 010-130 72 23

E-post: asa@gerox.se

Adressuppgifter

Postadress:

Gerox AB (publ)
Lindövägen 72
602 28 Norrköping

Besöksadress:

Lindövägen 72
602 28 Norrköping

Fakturaadress:

Gerox AB (publ)
c/o Ekonomibyrån Melin & Worge AB
Lindövägen 72
602 28 Norrköping

Organisationsnummer:

556814-4991


Kontakta Gerox

Fyll i formuläret nedan för att kontakta oss!

Förnamn:

Efternamn:

E-postadress:

Telefonnummer:

Meddelande: